Custom klávesnice na míru

Chceš dosáhnout maximálního výkonu ve hře a vytvořit si svůj vysněný herní setup? Vyzkoušej naše custom mechanické klávesnice s možností volby switchů podle tvých preferencí – tiché nebo „clicky“. Nabízíme hot-swap PCB desku, RGB podsvícení a vlastní software pro úpravu nastavení. Vytvoř si originální klávesnici přesně podle svých potřeb a pochlub se jí před kamarády. Ať už pracuješ v kanceláři, píšeš dlouhé články nebo hraješ, tato klávesnice ti umožní vychutnat si svou činnost na maximum.

Klávesnice jako ze snu

Jsi vášnivý hráč a toužíš po dokonalém gaming setupu? Vyber si mezi různými velikostmi klávesnic – Full Size, TKL nebo 60%, které ti poskytnou optimální prostor pro hraní. Zvol si mezi hliníkovým a plastovým casem pro ideální pocit a váhu klávesnice. Vyber si mezi tichými nebo clicky switchemi pro perfektní zvuk a odezvu. Doplň to stabilizátory pro maximální stabilitu při hraní. Nakonec si vyber z široké škály barevných keycaps a vytvoř si naprosto jedinečnou klávesnici, která bude odpovídat tvým potřebám.

Kdo jsme?

Jsme odborníci na skládání mechanických klávesnic pro náročné hráče a profesionály, sídlící v České republice. Stereotypní klávesnice, které má každý druhý, nás nebaví – a věříme, že ani tebe ne. Chceš vytvořit svůj vlastní unikátní setup a vyniknout? U nás si můžeš vybrat klávesnici přesně podle svých představ. Zvol si velikost, materiál, typ a barvu – možnosti jsou prakticky neomezené. Potřebuješ poradit s výběrem dílů nebo se samotným sestavením? Neváhej nás kontaktovat na emailu kontakt@reelag.cz, rádi ti pomůžeme najít tu nejlepší variantu.

Tvoříme obsah na sociální sítě

Chceš mít přehled o nejnovějších trendech a novinkách ve světě custom mechanických klávesnic? Sleduj nás na Instagramu! Najdeš tam všechny aktuální informace o produktech, zajímavosti ze světa klávesnic a navíc můžeš vyhrát skvělé ceny v našich soutěžích. Připoj se k naší komunitě a nenech si ujít žádné novinky!